• Головна
  • Наш ліцей
    • Історія ліцею
    • Педагогічний колектив
    • Учні ліцею
    • Вступ до ліцею
  • Учням
    • Розклад уроків
    • Заміни уроків
    • ДПА
    • ЗНО
    • Олімпіади ІНФО
    • Структура навчального року
  • Дистанційне навчання
  • Досягнення учнів
    • Олімпіади
    • Мала академія наук
    • Конкурси
    • Стипендіати Президента
    • Медалісти
  • Заходи, події
  • Проєкти
    • Фінансова грамотність
    • Шкільна академія підприємництва
    • Хмарні сервіси
    • eTwinning
  • Електронний журнал

Розділи

  • Інноваційні школи Черкащини
  • Методична сторінка
    • Семінари та конференції
    • Методичні об'єднання
    • Педагогічна рада
    • Досвід учителів
    • Атестація
  • Наукове товариство "ТЕМП"
  • Літня школа "ЕРУДИТ"
  • Учнівське самоврядування
    • Склад ради
    • Конституція
    • Символіка
    • Президент
    • Суд честі
  • Євроклуб
    • Статут
    • План роботи
    • Події, заходи
    • Євроквест
  • Публічна інформація
  • Батькам
  • Сторінка психолога
    • Дітям
    • Вчителям
    • Батькам
  • Говорімо українською правильно
  • Протидія булінгу
  • Конкурс на посаду директора
  • Фотокалейдоскоп

Корисні посилання

Відділ освіти

Офіс 365

Ліга старшокласників

Черкащини

 

Уроки української на природі

Опубліковано: Середа, 26 травня 2021, 16:07 | Надрукувати | Перегляди: 1131

 

З настанням тепла діти ініціювали відкриття сезону "Зелених уроків". 19 травня відбувся урок української мови у 8 класі на свіжому повітрі. За допомогою креативних руханкових завдань, підготовлених вчителем української мови та класним керівником 8 класу І.А. Маранською,

Детальніше...

День Європи 2021

Опубліковано: Середа, 26 травня 2021, 15:27 | Надрукувати | Перегляди: 1181

     

      Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Цього року святкування Дня Європи в Україні припало на 15 травня. Це вже 19-й День Європи, який відзначала Україна. З нагоди відзначення Дня Європи у ліцеї відбулися тематичні заходи. Заступник директора з НВР Г.В. Покась підготувала тематичну виставку  «Україна – це Європа», учні 8 класу пройшли онлайн Євроквест,  учні 9-10 класів взяли участь у конкурсі  «Ми – європейці», а між учнями 11 –х класів відбулися спортивні естафети "Вперед, до Олімпу!"

Детальніше...

День пам'яті та примирення

Опубліковано: Середа, 12 травня 2021, 09:00 | Надрукувати | Перегляди: 1189

 

З нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення у ліцеї відбулися тематичні уроки у 8-11 класах. Учителі історії Муха О.О. та Бурлака О.В. зосредили увагу учнів на потребі всебічного дослідження сторінок історії Другої світової війни та України в ній. Заступник директора з НВР Г.В. Покась підготувала тематичну виставку "Пам'ятаємо. Ніколи знову". Під час проведених заходів були використані інформаційні та методичні матеріали Українського інституту національної пам'яті.

Детальніше...

Акція "Чисте довкілля"

Опубліковано: Вівторок, 11 травня 2021, 12:43 | Надрукувати | Перегляди: 1179

            

Ліцеїсти долучилися до акції "Чисте довкілля". Традиційна акція з упорядкування територій відбувається навесні. Слідуючи традиціям екологічної активності, учні 9-х класів разом із класними керівниками Ю.П. Осадчою, Л.В. Гудзь та вчителем фізичної культури Б.І. Щибрею прибрали територію міського пляжу біля р. Вільшанки.

Детальніше...

Онлайн-читання знавців творчості М. Драй-Хмари

Опубліковано: Вівторок, 04 травня 2021, 23:44 | Надрукувати | Перегляди: 1124
 
29 квітня відбулися VII науково-практичні онлайн-читання знавців творчості Михайла Дай-Хмари "Духовний світ української людини в новітній рецепції творчості М. Драй-Хмари". Перша міська гімназія Черкаської міської ради Черкаської області ініціювала та організувала онлайн-конференцію для учнів.

Детальніше...

26 квітня − 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

Опубліковано: Вівторок, 04 травня 2021, 23:34 | Надрукувати | Перегляди: 1192

Хай стане мир міцнішим у стократ, 

Хай над землею чисте небо буде. 

Чорнобиль – попередження, набат, 

Його уроків людство не забуде! 

     26 квітня - 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи. Це знакова дата для кожного українця. Вона розділила життя на до і після. Саме в цей день у 1986 році сталась найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС Ми стали свідками не тільки всесвітньої трагедії, а й безмежної мужності, жаги до життя багатьох тисяч наших земляків. Чорнобиль – не тільки трагедія, подвиг, а й пам'ять.

Детальніше...

Ліцейна родина - захисникам України

Опубліковано: Вівторок, 04 травня 2021, 23:27 | Надрукувати | Перегляди: 1239

   

    У Городищенському економічному ліцеї  за останні кілька років склалася  добра традиція благодійництва: щороку перед Великодніми святами учні, батьки та вчителі у співпраці з волонтеркою Світланою Воротило долучаються до збору допомоги нашим захисникам в зону ООС.  Члени ліцейної родини збирають і відправляють воїнам на передову смаколики, фрукти, чай, каву, учні малюють малюнки, пишуть листи  нашим героям  з  привітаннями та  побажаннями  повертатися додому живими. 

Детальніше...

Мріємо та діємо разом

Опубліковано: Вівторок, 04 травня 2021, 23:01 | Надрукувати | Перегляди: 1274

Протягом 19 - 23 квітня команда учнів восьмого класу NPA (народженні допомагати) разом із класним керівником Іриною Маранською приєдналися до молодіжної спільноти спільноти - учасників програми «Спільно Сильно: шкільний тиждень активізму».  

Детальніше...

Онлайн зустріч вчителів фізкультури

Опубліковано: Вівторок, 04 травня 2021, 22:53 | Надрукувати | Перегляди: 1202

23 квітня 2021 року відбувся  круглий стіл «Простір творчих ідей» для вчителів фізичної культури Городищенської ОТГ. Участь у заході взяв учитель фізичної культури ліцею Богдан Щибря. Під час заходу  було  охоплено актуальні теми упровадження інновацій у викладанні фізкультури, нових підходів до традиційних спортивних технік.

Детальніше...

Участь в регіональному STEM-тижні

Опубліковано: Вівторок, 04 травня 2021, 22:18 | Надрукувати | Перегляди: 1158

       

З 19 по 23 квітня за ініціативи КНЗ ЧОІПОП ЧОР проходив регіональний науково-методичний STEM-тиждень. Захід проводився з метою об’єднання інтелектуальних зусиль педагогічного загалу області в аспекті реалізації SТЕM-орієнтованого підходу, висвітлення проблематики з питань розвитку напрямів SТЕM-освіти в регіоні, формування освітнього SТЕM-середовища з використанням інноваційних технологій, засобів та моделей освіти.

Детальніше...

22 квітня – Всесвітній день Землі

Опубліковано: Вівторок, 04 травня 2021, 22:00 | Надрукувати | Перегляди: 1228

22 квітня у світі відзначають Всесвітній День Землі. Це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Ліцеїсти постійно дбають про довкілля, тому цьогоріч вони під керівництвом вчителя біології Оксани Марченко також долучились до відзначення Всесвітнього Дня Землі. 

Детальніше...

Сторінка 65 із 113

ПочатокПопередня60616263646566676869НаступнаКінець

Городищенський економічний ліцей © 2016

ВгоруЗворотній зв'язок