Уроки української на природі

З настанням тепла діти ініціювали відкриття сезону "Зелених уроків". 19 травня відбувся урок української мови у 8 класі на свіжому повітрі. За допомогою креативних руханкових завдань, підготовлених вчителем української мови та класним керівником 8 класу І.А. Маранською,
День Європи 2021

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Цього року святкування Дня Європи в Україні припало на 15 травня. Це вже 19-й День Європи, який відзначала Україна. З нагоди відзначення Дня Європи у ліцеї відбулися тематичні заходи. Заступник директора з НВР Г.В. Покась підготувала тематичну виставку «Україна – це Європа», учні 8 класу пройшли онлайн Євроквест, учні 9-10 класів взяли участь у конкурсі «Ми – європейці», а між учнями 11 –х класів відбулися спортивні естафети "Вперед, до Олімпу!"
День пам'яті та примирення

З нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення у ліцеї відбулися тематичні уроки у 8-11 класах. Учителі історії Муха О.О. та Бурлака О.В. зосредили увагу учнів на потребі всебічного дослідження сторінок історії Другої світової війни та України в ній. Заступник директора з НВР Г.В. Покась підготувала тематичну виставку "Пам'ятаємо. Ніколи знову". Під час проведених заходів були використані інформаційні та методичні матеріали Українського інституту національної пам'яті.
Акція "Чисте довкілля"
Ліцеїсти долучилися до акції "Чисте довкілля". Традиційна акція з упорядкування територій відбувається навесні. Слідуючи традиціям екологічної активності, учні 9-х класів разом із класними керівниками Ю.П. Осадчою, Л.В. Гудзь та вчителем фізичної культури Б.І. Щибрею прибрали територію міського пляжу біля р. Вільшанки.
Онлайн-читання знавців творчості М. Драй-Хмари

26 квітня − 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

Хай стане мир міцнішим у стократ,
Хай над землею чисте небо буде.
Чорнобиль – попередження, набат,
Його уроків людство не забуде!
26 квітня - 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи. Це знакова дата для кожного українця. Вона розділила життя на до і після. Саме в цей день у 1986 році сталась найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС Ми стали свідками не тільки всесвітньої трагедії, а й безмежної мужності, жаги до життя багатьох тисяч наших земляків. Чорнобиль – не тільки трагедія, подвиг, а й пам'ять.
Ліцейна родина - захисникам України
У Городищенському економічному ліцеї за останні кілька років склалася добра традиція благодійництва: щороку перед Великодніми святами учні, батьки та вчителі у співпраці з волонтеркою Світланою Воротило долучаються до збору допомоги нашим захисникам в зону ООС. Члени ліцейної родини збирають і відправляють воїнам на передову смаколики, фрукти, чай, каву, учні малюють малюнки, пишуть листи нашим героям з привітаннями та побажаннями повертатися додому живими.
Мріємо та діємо разом

Протягом 19 - 23 квітня команда учнів восьмого класу NPA (народженні допомагати) разом із класним керівником Іриною Маранською приєдналися до молодіжної спільноти спільноти - учасників програми «Спільно Сильно: шкільний тиждень активізму».
Онлайн зустріч вчителів фізкультури

23 квітня 2021 року відбувся круглий стіл «Простір творчих ідей» для вчителів фізичної культури Городищенської ОТГ. Участь у заході взяв учитель фізичної культури ліцею Богдан Щибря. Під час заходу було охоплено актуальні теми упровадження інновацій у викладанні фізкультури, нових підходів до традиційних спортивних технік.
Участь в регіональному STEM-тижні
З 19 по 23 квітня за ініціативи КНЗ ЧОІПОП ЧОР проходив регіональний науково-методичний STEM-тиждень. Захід проводився з метою об’єднання інтелектуальних зусиль педагогічного загалу області в аспекті реалізації SТЕM-орієнтованого підходу, висвітлення проблематики з питань розвитку напрямів SТЕM-освіти в регіоні, формування освітнього SТЕM-середовища з використанням інноваційних технологій, засобів та моделей освіти.
22 квітня – Всесвітній день Землі

22 квітня у світі відзначають Всесвітній День Землі. Це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Ліцеїсти постійно дбають про довкілля, тому цьогоріч вони під керівництвом вчителя біології Оксани Марченко також долучились до відзначення Всесвітнього Дня Землі.





