Лауреат премії

20 травня у Городищі відбувся традиційний мистецький фестиваль «Садок вишневий коло хати». Лауреатом цьогорічної премії ім. С.С. Гулака-Артемовського визнано Олену Бурлаку – учителя історії! Вітаємо! Пишаємось!
Гордість Городищини
18 травня у Городищенській РДА відбулося традиційне нагородження учнів - переможців Всеукраїнських учнівських олімпід та Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2016 року. В активі ліцею 54 перемоги районного рівня, 17 - обласного етапу, 2 найвищі нагороди Всеукраїнського Олімпу, 12 учнів - переможці І етапу МАН, 1 - переможець ІІ і учасник ІІІ етапу Конкурсу-захисту МАН!
Досвід Конотопа

17-18 травня І.В.Клепко, вчитель інформатики ліцею взяв участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Хмарні сервіси в загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку ІК-компетентності вчителів та учнів», який відбувся в місті Конотопі Сумської області.
Історія успіху випускника
Пишаємось Олегом Коропом, випускником Городищенського економічного ліцею, нині студентом Києво Могилянської академії, переможцем Всеукраїнських олімпіад з економіки 2010-2012 років, переможцем конкурсу антикорупційних досліджень Transparency International Ukraіne 2016!
Проект "Ми можемо більше!"

11-12 травня 2016 року Олена Бурлака, учитель історії ліцею, взяла участь в українсько-німецькому семінарі "Ефективні форми й методи громадянської партиципації дітей і молоді" в рамках міжнародного проекту М-18:"Ми можемо більше!", який проходив у м. Києві.
Кроки до порозуміння
5-6 травня 2016 року на базі КНЗ Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників відбувся навчальний семінар «Зміст та методика викладання курсу «Кроки до порозуміння» у 10 (11) класах загальноосвітньої школи»,
Зробимо місто чистішим....

Напередодні Великодніх свят українці традиційно наводять лад у своєму домі.
Чорнобиль
26-го квітня 2016 року весь прогресивний світ вшановує пам’ять жертв катастрофи на Чорнобильській АЕС.
День англійської мови
З метою ефективного відзначення року англійської мови у ліцеї проведено День англійської мови.
Ліцей приєднався до мережі e-Twinning
Учитель англійської мови Вікторія Анатоліївна Шастун, взяла участь у тренінгу e-Twinning Plus Practical Session у м. Києві.
Досвід столиці

21 квітня директор ліцею Надія Жуган перебувала у гімназії «Оболонь» міста Києва, де відбувся Міжнародний науково-методологічний семінар «Хмарні сервіси в освіті як чинник розвитку 3С-компетентностей (Сommunication, Сooperation, Сollaboration)»,






